غلط ایران منافقین تروریستی امام خمینی تروریست ها

غلط: ایران منافقین تروریستی امام خمینی تروریست ها رحلت امام خمینی بین الملل ایران

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات هواداران برابر تراکتورسازی تنها به فکر تشویق تیم‌شان باشند/ استقلال در مسیر پیشرفت واقع شده است است ، فتحی

سرپرست کلوب استقلال از هوادارانش خواست که در دیدار روز جمعه برابر تراکتورسازی تنها به فکر تشویق تیم‌شان باشند.

هواداران برابر تراکتورسازی تنها به فکر تشویق تیم‌شان باشند/ استقلال در مسیر پیشرفت واقع شده است است ، فتحی

فتحی: هواداران برابر تراکتورسازی تنها به فکر تشویق تیم ارزش باشند/ استقلال در مسیر پیشرفت قرار دارد

عبارات مهم : انرژی

سرپرست کلوب استقلال از هوادارانش خواست که در دیدار روز جمعه برابر تراکتورسازی تنها به فکر تشویق تیم ارزش باشند.

به گزارش تسنیم به نقل از سایت کلوب استقلال، امیرحسین فتحی راجع به شرایط تیم استقلال اظهار داشت: مقایسه عملکرد تیم در دو هفته گذشته به گواه همه کارشناسان و هواداران نشان می دهد که استقلال در مسیر رشد و پیشرفت واقع شده است است و بازی به بازی بهتر شده است هست. همین روند رو به رشد در کنار اضافه شدن بازیکنان جدید، باعث شده است تا تیم شرایط خوبی پیدا کند. حالا همه آماده ایم تا در کنار یکدیگر روز جمعه در ورزشگاه از یک فوتبال قشنگ و جوانمردانه لذت ببریم.

هواداران برابر تراکتورسازی تنها به فکر تشویق تیم‌شان باشند/ استقلال در مسیر پیشرفت واقع شده است است ، فتحی

وی افزود: بازیکنان و کادرفنی تمام تلاش خود را به کار گرفته اند تا استقلال به عالی ترین شرایط مورد نظر برسد. یقین دارم با ادامه این روند می توانیم در هفته سوم به نخستین برد خود در لیگ هجدهم دست پیدا کنیم، ولی جهت رسیدن به این نشانه حضور یار دوازدهم استقلال بسیار مهم و مهم هست، چون با حضور و حمایت هواداران است که بازیکنان می توانند دارای قدرت و انگیزه ای مضاعف شوند.

سرپرست کلوب استقلال تصریح کرد: هواداران عزیز استقلال کلید مهم یک نمایش قشنگ در روز جمعه هستند. آنها می توانند با پر کردن ورزشگاه به تیم محبوب خود کمک کنند تا سه امتیاز این بازی را به دست بیاورند. استقلال جهت موفق شدن در دیدار روز جمعه به انرژی مثبت هواداران خود نیاز دارد و این انرژی مثبت باید از داخل و خارج ورزشگاه از همین حالا تا سوت آخر مسابقه به بازیکنان تزریق شود.

سرپرست کلوب استقلال از هوادارانش خواست که در دیدار روز جمعه برابر تراکتورسازی تنها به فکر تشویق تیم‌شان باشند.

فتحی خاطرنشان کرد: درخواست من از هواداران محترم استقلال این است که فقط به حمایت و تشویق تیم محبوب خود بپردازند و یک بار دیگر فرهنگ غنی و پربار ایرانی و استقلالی را نشان دهند. استقلال و تراکتورسازی از تیم های خوب و پرهوادار فوتبال کشور عزیزمان ایران هستند و می توانند روز جمعه پدیدآورنده یک بازی جالب و تماشایی باشند. صاحبان مهم استقلال هواداران هستند و نقش آنها در ایجاد آرامش در ورزشگاه و زیاد کردن انگیزه و انرژی جهت تیم بر هیچکس پوشیده نیست.

واژه های کلیدی: انرژی | تشویق | استقلال | استقلال | ورزشگاه | بازیکنان | هواداران | هواداران | تراکتورسازی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog