غلط ایران منافقین تروریستی امام خمینی تروریست ها

غلط: ایران منافقین تروریستی امام خمینی تروریست ها رحلت امام خمینی بین الملل ایران

گت بلاگز بین‌الملل کنفرانس یکسان تروریستها با رجوی و افسر سعودی ، ارتباط عاملان حوادث پایتخت

پیش از حملات تهران، تعدادی از سران تروریست‌ها با مریم رجوی دیدار کرده اند و یک افسر سعودی هم از طریق ویدیو کنفرانس در آن نشست حضور داشته هست.

کنفرانس یکسان تروریستها با رجوی و افسر سعودی ، ارتباط عاملان حوادث پایتخت

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان، مدیر دفتر العالم در دمشق، در رابطه با حوادث اخیر پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت، یک هفته قبل از این حملات، تعدادی از سران تروریست ها با مریم رجوی سرکرده گروه منافقین دیدار کرده اند و یک افسر سعودی هم از طریق ویدیو کنفرانس در آن نشست حضور داشته هست.
حسین مرتضی می گوید در این نشست نصر الحریری مدیر هیأت مخالفان سوری در ریاض، یاسر عبدالرحیم، فرمانده سابق اتاق عملیات جیش الفتح در حلب؛ حسن ابراهیم عطیه، ابواسامه الجولانی و عناصری که با اسرائیل و شرکت اطلاعات اردن در ارتباطند حضور داشتند.

عبارات مهم : ایران

وی می افزاید: یک افسر اطلاعاتی سعودی نیز از طریق اسکایپ به جمع این افراد اضافه شده است هست. این نشست با سبک و سیاق اتاق عملیات یکسان بین منافقین و سازمانی که در کنار گروه های تروریستی در نزدیکی شهر ادلب می جنگند برگزار شده است و در آن بعضی اهداف در پایتخت کشور عزیزمان ایران از سوی هسته های خفته مخصوصا کسانی که از سوریه بازگشته اند مشخص شده است است.

موضوعی که در این نشست میان رجوی و سران تروریست ها بررسی شده، همکاری دادن گروهکی از داعش در داخل کشور عزیزمان ایران به وسیله گروه منافقان در عملیات مرقد امام خمینی (ره) بوده است.

بر این اساس شرح این اقدام به وسیله مریم رجوی شرح داده شده است و اودر پاسخ به سوالی راجع به فایده این عملیات که به وسیله افسر سعودی از طریق اسکایپ مطرح شد، گفته است که این عملیات پاسخی به صحبت اخیر رهبر انقلاب اسلامی کشور عزیزمان ایران در سالگرد رحلت امام خمینی (ره) خواهد بود.

انتهای خبر/

واژه های کلیدی: ایران | منافقین | تروریستی | امام خمینی | تروریست ها | رحلت امام خمینی | بین الملل | ایران

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog