غلط ایران منافقین تروریستی امام خمینی تروریست ها

غلط: ایران منافقین تروریستی امام خمینی تروریست ها رحلت امام خمینی بین الملل ایران

ترامپ با جدیت از پادشاه عربستان خواسته اختلافات با قطر را تمام کنند

به گفته مقام‌های آمریکایی، دونالد ترامپ ماه جاری در گفت‌وگویی تلفنی با پادشاه عربستان از ریاض و متحدان عربش خواسته است تا فورا به مناقشه حدودا یک ساله با قطر ک..

ادامه مطلب

پنتاگون خبر دستگیری بغدادی را تکذیب کرد

وزارت دفاع آمریکا خبرهای منتشره راجع به دستگیری و بازداشت ابوبکر البغدادی سرکرده گروهک تکفیری صهیونیستی داعش به وسیله نیروهای این کشور را تکذیب کرد...

ادامه مطلب

تصمیم یکجانبه ترامپ راجع به قدس تاسف برانگیز است / ماکرون

رئیس‌جمهوری فرانسه تصمیم همتای آمریکایی خود اطراف به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی را تأسف‌بار خواند. ماکرون: تصمیم یکجانبه ترامپ..

ادامه مطلب

انتشار گزارش‌هایی راجع به صدور حکم بازداشت جهت پوجدمون

بر اساس اعلام وکیل کارلس پوجدمون، رهبر برکنار شده است منطقه کاتالونیا، مقامات مادرید حکم بازداشت موکل او را صادر کرده‌اند.  انتشار گزارش ه..

ادامه مطلب

گفتگوی تلفنی ماکرون و ولیعهد عربستان راجع به مبارزه با تروریسم

رئیس جمهور فرانسه در تماسی تلفنی با ولیعهد عربستان به بررسی راه‌های مبارزه با تروریسم پرداخت.  گفتگوی تلفنی ماکرون و ولیعهد عربستان راجع به م..

ادامه مطلب

«رکس تیلرسون» و «وانگ ئی» با یکدیگر دیدار کردند

«رکس تیلرسون» وزیر خارجه آمریکا با «وانگ ئی» همتای چینی خود در شهر پکن دیدار و گفتگو کرد. «رکس تیلرسون» و «وانگ ئی» با یکدیگر دیدار کردند ..

ادامه مطلب

تقویت روابط با پایتخت کشور عزیزمان ایران و آنکارا‎ ، قطر از فاز دفاع به حمله رفت

روزنامه واشنگتن پست در گزارشی نوشت کشور کوچک قطر نه تنها در برابر تحریم‌های ۴ کشور همسایۀ خود ایستاده هست، بلکه در این بحران حالت هجومی به خود گرفته ا..

ادامه مطلب